O Value at Risk

Niniejszy newsletter skierowany jest do inwestorów indywidualnych, którzy są zainteresowani podmiotami notowanymi na GPW i NewConnect. Publikowane treści z założenia mają mieć charakter możliwie jak najbardziej obiektywnego “equity research” - bez wskazywania konkretnych transakcji.

Dlaczego udostępniam swoje analizy?

  1. Sam dużo korzystam z materiałów, którymi w Internecie dzielą się inni inwestorzy. Mój newsletter pozwala mi być członkiem tej społeczności.

  2. Tworząc publikowane analizy bardzo dużo się uczę. Obecność wielu potencjalnych “obserwatorów” powoduje, że muszę zrobić dobrą robotę. Czytelnicy często dzielą się ze mną swoimi przemyśleniami co pomaga mi lepiej rozumieć poszczególne spółki.

  3. Value at Risk służy mi jako wizytówka.

Subskrypcja

Możesz liczyć na 10-15 maili w roku z wysokiej jakości treścią. Zero spamu! Dołącz do listy subskrybentów i nie przegap żadnej analizy!

Zachęcam do śledzenia mojego konta na twitterze: @BrowarekMateusz

Kontakt

mateusz.browarek[at]yahoo.pl

UWAGA!

Wszystkie zaprezentowane informacje są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych. Mimo zachowania staranności, publikowane treści mogą nie zawierać wszystkich istotnych informacji, a zaprezentowane wyceny mogą opierać się na błędnych założeniach. Przedstawione opinie są aktualne na dzień publikacji. Autor nie zobowiązuje się do aktualizacji opublikowanych wcześniej analiz. Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie przedstawionych materiałów. Pamiętaj aby zawsze robić własny research. Kluczem do sukcesu w inwestowaniu jest ochrona kapitału. Autor może posiadać pakiety akcji omawianych spółek.

Subscribe to value at risk newsletter

independent equity research